ms ▾
Cuba dengan kredit percubaan
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Uncensored OpenAI-compatible API for developers

API Serasi OpenAI

Panduan Alternatif Harga Claude Code

Berhanda membayar lebih untuk model standard. Dapatkan akses LLM tanpa sensor dengan API serasi OpenAI kami, menampilkan tetingkap konteks 100,000 token untuk penjanaan kod yang boleh dipercayai.

  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • Isi semula hanya crypto bermula $20
  • $0.15 bagi setiap 1M token input

Cuba dalam satu permintaan

curl https://api.claudecodeprix.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Show me the pricing tiers for the standard plan."}]
  }'
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Apa yang anda dapat

Uncensored Model

Model berat terbuka menjawab tanpa penolakan untuk penggunaan dewasa yang sah.

Serasi OpenAI

Berfungsi dengan SDK rasmi dengan menukar base_url dan kunci API.

Kredit Prabayar

Tiada yuran bulanan; kredit tidak lupat dan ralat adalah percuma.

Penstriman Pantas

Penstriman SSE dengan butiran penggunaan token dalam pecahan akhir.

Mod JSON

Kekalkan output berstruktur dengan sokongan response_format json_object.

Had Mudah

300 permintaan setiap minit setiap kunci dengan had badan 8 MB.

Cara ia berfungsi

Buat Akaun

Daftar melalui Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci anda serta-merta.

Isi Semula Kripto

Tambah USDT atau USDC ke baki kredit pra-bayar anda dengan selamat.

Hantar Permintaan

Hantar permintaan ke hujung sambungan penyelesaian sembang dengan model tanpa sensor anda.

Apa yang dibina oleh orang ramai dengannya

Permainan Watak NSFW

Jana naratif fiksyen tanpa sekatan tanpa penapis kandungan standard yang menyekat kreativiti.

Penjanaan Kod

Proses kod sumber bersaiz besar dalam had tetingkap konteks 100,000 token.

Data Mentah

Ekstrak data JSON berstruktur dari teks tidak berstruktur dengan ketepatan tinggi.

Penyelidikan Keselamatan

Analisis topik kontroversial atau jailbreak tanpa gangguan penolakan berlebihan.

Mengapa 'claude code prix' bukan satu-satunya pilihan untuk pengkodan tanpa sensor

Langganan standard mengenakan yuran bulanan tetap, tetapi API LLM tanpa sensor kami mengenakan $0.15 per 1M token input hanya apabila anda menghantar data. Model pra-bayar ini menghapuskan pembaziran daripada penggunaan tidak aktif sambil mengekalkan keserasian penuh OpenAI melalui endpoint /v1/chat.

Pembayaran Token Langsung

Bayar hanya untuk kiraan sebenar tanpa tier langganan tersembunyi.

Tiada Sandaran Pengedar

Gunakan mana-mana SDK standard dengan URL asas dan kunci API kami. Ralat tidak menelan kos.

Kesederhanaan Crypto

Isi semula dengan USDT atau USDC dengan segera. Kredit anda tidak pernah luput, memastikan kebolehramalan kos jangka panjang.

Cara ia berfungsi: Dari pendaftaran hingga panggilan API pertama anda

  1. Lawati Dapatkan kunci API halaman dan daftar dengan Google atau e-mel dan kata laluan.
  2. Terima kunci API aktif tunggal anda serta-merta; tiada nombor telefon atau kad kredit diperlukan.
  3. Konfigurasikan klien serasi OpenAI anda dengan https://api.claudecodeprix.com/v1 sebagai URL asas.
  4. Hantar permintaan POST ke /v1/chat/completions menggunakan id model uncensored.
  5. Terima token berstrim terus dari model berat terbuka tanpa kunci vendor.

Cara ia berfungsi: Dari pendaftaran hingga panggilan API pertama anda

Sambungkan serta-merta dengan mendaftar menggunakan Google atau e-mel, kemudian terima kunci API anda serta-merta tanpa pengesahan telefon. Gunakan POST /v1/chat/completions dengan ID model "uncensored" untuk mula menjana teks. Anda hanya membayar untuk token yang digunakan, tanpa yuran bulanan tersembunyi atau kunci langganan. Ralat tidak menelan kos, dan kredit pra-bayar tidak luput. Pendekatan langsung ini memastikan anda mengawal kos sambil mengakses model tanpa tapisan melalui mana-mana SDK serasi OpenAI.

Kesilapan biasa: Mengapa proksi gagal dan cara mengelakkan pembaziran token

Proksi membesar kos dengan mengambil semula data cache atau menambah yuran perutean yang tidak perlu. LLM tanpa sensor kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output, tanpa langganan bulanan tersembunyi. Kesilapan adalah percuma, dan kredit prabayar tidak pernah luput. Kami mengelakkan pengarah model yang kompleks, menawarkan model berat terbuka langsung untuk harga yang boleh ramalkan. Pengisian semula melalui USDT atau USDC bermula pada $20. Elakkan kekeliruan markup proksi berubah-ubah dan dapatkan integrasi berasaskan kod yang telus.

4 tanda anda memerlukan alternatif tanpa sensor berbanding proxy standard

Apa yang sebenarnya ditanya oleh pembangun: Wawasan Reddit mengenai kos vs.

4 tanda anda memerlukan alternatif tanpa sensor berbanding proxy standard

Gunakan API kami apabila anda memerlukan model tunggal, uncensored untuk peranan NSFW, penjanaan kod tanpa batasan, atau pemprosesan data mentah tanpa penolakan kandungan.

  • Anda mahu integrasi serasi OpenAI langsung dengan jendela konteks 100,000 token.
  • Anda lebih mengutamakan tambahan nilai kriptokewangan pra-bayar berbanding langganan bulanan.

Proksi standard lebih baik jika anda memerlukan perutean model pelbagai atau embedding.

LLM tanpa sensor kami hanya melayani teks, jadi ia bukan untuk penjanaan imej atau audio.

Soalan dan jawapan

Apakah itu harga claude code dan bagaimana API kami berbeza?

Ia adalah perkhidmatan langganan. API kami menggunakan token prabayar. Anda hanya membayar untuk apa yang anda gunakan. Ralat dan penolakan tidak mengenakan caj kredit. Pendekatan ini mengelakkan yuran bulanan tersembunyi.

Adakah LLM tanpa sensor ini menyokong panggilan fungsi?

Ya. API menyokong definisi alat dan parameter tool_choice. Anda boleh mengintegrasikan fungsi standard menggunakan format serasi OpenAI. Ini berfungsi dengan perpustakaan klien sedia ada tanpa pengubahsuaian kod tersuai.

Berapa kos per token?

Token input berharga $0.15 per satu juta. Token output berharga $0.50 per satu juta. Anda menambah baki melalui kripto sahaja. Kredit bonus akan ditambah secara automatik apabila deposit anda mencapai ambang tertentu seperti $50 atau $100.

Adakah terdapat percubaan percuma tersedia?

Ya. Akaun baharu menerima $0.50 kredit percubaan. Jumlah ini sah selama tujuh hari. Anda boleh menguji model uncensored serta-merta selepas mendaftar.

Bolehkah saya menggunakan ini untuk aplikasi bot sembang NSFW?

Ya. Model tidak menolak kandungan dewasa yang sah. Ia tidak menapis topik kontroversi. Satu-satunya had keras ialah kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak. Ini menjadikannya sesuai untuk penulisan kreatif tanpa had.

Apakah saiz tetingkap konteks?

Jendela menyokong 100,000 token gabungan. Anda boleh menjana sehingga 16,000 token setiap permintaan. Ini membolehkan pemprosesan dokumen panjang dengan cekap. API mengekalkan konteks sepanjang perbualan tanpa pemendekan buatan.

Kunci anda hanya satu borang jauh

Buat akaun, salin kunci, tukar URL asas. Itu sahaja persediaannya.

Cuba dengan kredit percubaan